pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

Grzesiek

Grzesiek
Grzesiek avatar

Podłogi

uff w koncu podloga skonczona teraz impregnat wysycha I za 28 dni mozna odpalac podlogowke, moja lepsza polowa szczesliwa bo na powierzchni okolo 50 bedzie tylko jedna fuga a w zasadzie dylatacja :)

4 komentarze

Grzesiek Avatar

Grzesiek

25 listopad 2013, 14:11

To jest posadzka betonowa a nie klasyczny jastrych normalnie beton z gruszki lany na podloge :) dlatego tyle bedzie wysychal a kolor to nawet do 60 dni moze sie zmieniac :)
Renata Kościelska-Dec Avatar

Renata Kościelska-Dec

04 luty 2014, 20:19

Hmm, pozwoliłam sobie odświeżyć temat ;) Chodzi mi po głowie też taka wylewka, zastanawiam się czy położenie jej wymaga specjalnych umiejętności czy "zwykły budowlaniec" da radę? Z jakiej firmy jest impregnat i jaki może być najjaśniejszy kolor? Z góry dziękuję ;) Dom w akebiach 4 jest jednym z dwóch projektów jakie bierzemy pod uwagę przy budowie.
Grzesiek Avatar

Grzesiek

06 luty 2014, 22:33

Generalnie aby wykoanac taka posadzke to zadna filozofia tylko maszyny odpowiednie potrzebne - takie smigla do polerowania betonu i troche wiedzy jak beton wiaze, a kolor zalezy od ilosci popiolu w betonie ( ostatnio slyszalem ze robili bialy beton bez popiolu wlasnie na taka posadzke) impregnaty byly z firmy bautech. A projekt domu uwazam za dosc ciekawy i funkcjonalny tylko troszke trzeba jak zawsze przy gotowych projektach pomyslec i dostosowac do wlasnych potrzeb
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika

Avatar

Aranżacja wnętrza

kolekny pokoj skonczony terax tylko posprzayac lampe normalna dac I wstawiac meble

Comment icon4

Avatar

Kuchnia

sciana magnetyczna w kuchni na ktorej bedziemy przyczepiac magnesami karteczki z wiadomosciami dla s...

Comment icon7

Avatar

Aranżacja wnętrza

lazienka goscinna juz gotowa jeszcze tylko silikon wookol wanny I drzwi I gotowe

Comment icon5