pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

Iwona

Iwona
Iwona avatar

Ogrodzenie

Witam. Pogoda się poprawiła to wstawiliśmy bramę z furtką .We wtorek lub środę będą nam panowie robić przyłącze wodno- kanalizacyjne . Wreszcie się doczekaliśmy. 

3 komentarze

Marcin Avatar

Marcin

08 kwiecień 2018, 19:54

Fajnie! U nas ogrodzenie od frontu powinno ruszyć w najbliższych dniach. W końcu trzeba odebrać ze składu cegłę klinkierową za wygraną z wiosennej edycji konkursu w zeszłym roku. I na razie będzie tylko ogrodzenie z przodu, resztę zrobimy jak znów odłożymy trochę pieniędzy. A u Was już tak pięknie wygląda. My dalej mamy pobojowisko przed domem, ale miejmy nadzieję, że powoli wszystko się uporządkuje. Jutro zaczynają nam kłaść tynk, jak będzie ogrodzenie, można zrobić chodnik od bramy do drzwi i później wyrównywać teren, nawozić ziemię ogrodową i posiać trawę.
adrian Avatar

adrian

09 kwiecień 2018, 17:18

Gustowna brama. Jak sobie wspomne te 42m frontowego ogrodzenia, które mnie czeka...eh...
czaplutka Avatar

czaplutka

09 kwiecień 2018, 23:26

No i ładnie do przodu idzie :) Ja się z moim Tatą spięłam w weekend odnośnie ogrodzenia działki, bo Tato stwierdził, że mamy czekać, aż się wokół wszyscy sąsiedzi pobudują... Już wiem, że przed nami jedni będą zaczynać dopiero za rok, a obok nas niby na razie nie planują nic robić. To wersja właściciela, jak zaproponowałam wspólne ogrodzenie i partycypowanie w kosztach... Natomiast ojciec właściciela mówi, że synek chce tam budować (ale co, to już nie powiedział). Sąsiedzi mówią, że podobno warsztat samochodowy...
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika

Avatar

Podłogi

Dziś zostały położone panele podłogowe w salonie i jadalni a oto wyniki naszej pracy . 

Comment icon0

Avatar

Przyłącza

Przyłącz wodno-kanalizacyjny  mamy już  podłączony do domu w końcu - dziś .

Comment icon4

Avatar

Aranżacja wnętrza

Łazienka w pełni  wyposażona. 

Comment icon6