pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

Dariusz

Dariusz
Dariusz avatar

Tynki wewnętrzne

Tynki zrobione, wybrałem gipsowe firmy Solbet.

+7

Wyszły super! Styropian położony a na ogrzewanie podłogowe zdecydowałem się w całym domy za wyjątkiem garażu- tam mam grzejnik!

5 komentarzy

Magdalena Avatar

Magdalena

30 październik 2016, 20:55

U nas też będzie podłogówka w całym domu. Napisz jak się sprawuje, gdy uruchomisz. My z instalacjami startujemy dopiero na wiosnę.
Marjósz Avatar

Marjósz

31 październik 2016, 07:03

Prąd dawałem w peszlu na podłodze na gruncie ??? Jak prowadziłes wodę użytkową. .?? Pytam bo sam się zastanawiam w której warstwie to robić. .. ostatnio znajomemu pod podloga prawdopodobnie się coś rozszczelnilo i teraz nie wie gdzie bo ściana wilgocieje w miejscu gdzie nie szły rurki z woda i prawdopodobnie pod ociepleniem woda sobie wędruje w zależności od spadku posadzki... z nowy jeden instalator mi powiedział ze on cwu kładzie w warstwie ogrzewania bo twierdzi ze niby jak coś szczelic to serwis łatwiejszy i wyciek do zlokalizowania prostszy ..
dawidstaniow Avatar

dawidstaniow

31 październik 2016, 09:45

Widzę, że założyłeś okna z profili veka. Mógłbyś coś więcej powiedzieć na ich temat? Warto je wybrać?
Dariusz Avatar

Dariusz

27 listopad 2016, 22:24

Do Marjósz: prąd podawałem w peszlu na podłodze, tak jak wszędzie się to robi. Z wodą zrobiłem tak: mam ją położoną w pierwszej warstwie styropianu czyli na chudym betonie na którym znajduje się jeszcze papa termo zgrzewalna podkładowa. Jeśli chodzi o ten wyciek u Twojego znajomego to takie coś nie powinno się zdarzyć, powinien on pociągnąć do odpowiedzialności firmę która mu wykonywała instalacje. Chyba że sam robił- to ma teraz problem.
Dariusz Avatar

Dariusz

27 listopad 2016, 22:26

Do dawidstaniow: Tak okna mam z profilu veka , 5 komorowe, 3 szybowe, klamki z roto, kolor orzech. wybrałem dobrej jakości okna i nie żałuję, więc mogę z pełną odpowiedzialnoscia je polecić. pozdrawiam
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika

Avatar

Montaż okien

Wylewki zrobione, drzwi wstawione, zaczynamy ocieplenie dachu:)

Comment icon1

Avatar

Ściany piętra zewnęrzne

Murowanie ścian poddasza i szczytów.

Zaczęliśmy po przerwie zimowej 19 maja.

Comment icon0

Avatar

Gotowy/adaptacje

Trochę od końca ale chciałem wrzucić szkice domu.

Comment icon0