Pytania i odpowiedzi Zadane pytanie

Muszę wymienić sedes w niewielkiej łazience. Przy okazji chcę zastąpić model stojący wiszącym. Jak to zrobić bez rujnowania całego pomieszczenia?

Facebook Messenger Twitter Mail
Odpowiedź eksperta:
W takiej sytuacji polecanym rozwiązaniem jest montaż stelaża natynkowego. W fabrycznie przygotowanym module znajduje się stelaż do zabudowy, osłony boczne oraz szklana płyta, która zasłania wszystkie podłączenia instalacyjne (wodne i kanalizacyjne). Jego montaż nie wymaga kucia ścian. Na rynku znajdziemy stelaże zarówno do miski ustępowej, jak i bidetu. Wysokość stelaży do miski wynosi 101 i 114 cm, do bidetu – 101 cm. Ich głębokość jest niewielka i wynosi 10,6 cm. Mamy możliwość wyboru koloru szkła, aby dopasować całość zabudowy do aranżacji łazienki. Szkło dostępne jest w kolorze białym, brązowym, czarnym lub miętowym. Droższe modele stelaży są wyposażane dodatkowo np. w podświetlenie typu LED, które włącza się automatycznie, kiedy użytkownik zbliża się urządzenia oraz pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów.
Zanim zdecydujemy się na montaż takie stelaża podtynkowego, należy sprawdzić, czy wybrany sedes do niego pasuje. Zamiast sedesu możemy zamontować np. toaletę myjącą.
PODZIEL SIĘ: