Pytania i odpowiedzi Zadane pytanie

Jestem na etapie wykańczania łazienki. Widziałam w supermarkecie zestawy stelaża z sedesem w atrakcyjnych cenach. Na co zwrócić uwagę kupując taki zestaw?

Facebook Messenger Twitter Mail
Odpowiedź eksperta:

Zestaw składający się ze stelaża podtynkowego i miski ustępowej to dobre rozwiązanie, gdyż urządzenia i wszystkie elementy są dopasowane już przez producenta. Nie musimy więc się obawiać, że coś nie będzie do siebie pasowało. W komplecie często jest już przycisk spłukujący. W najnowszych rozwiązaniach zestaw zawiera odpowiednio wyprofilowaną miskę ustępową oraz dwudzielny przycisk spłukujący, który umożliwia oszczędne spłukiwanie toalety. Dzięki temu mniej zapłacimy za wodę i ścieki. Jeśli zależy nam na odświeżeniu sedesu przy każdym spłukiwaniu warto sprawdzić czy mamy możliwość włożenia kostki higienicznej do specjalnego pojemnika, który jest zintegrowany z przyciskiem spłukującym.

Pamiętajmy też o tym, że jeśli w zestawie nie ma przycisku spłukującego lub ten co jest nie podoba się nam, to nie można wybrać dowolnego. Przycisk i stelaż powinny pochodzić od tego samego producenta.

PODZIEL SIĘ: