pixel

Już tylko jeden krok dzieli Cię od Twojego dziennika budowy!

Już tylko jeden krok dzieli Cię od Twojego dziennika budowy!Załóż konto i buduj z Budogramem.

 

 

 

Udzieloną zgodę można w dowolnym momencie wycofać.

W trosce o Twoje dane osobowe informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Wienerberger Ceramika Budowlana, z siedzibą w Warszawie (04-175), ul. Ostrobramska 79 (KRS 0000089089).

Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, prawo do żądania ich sprostowania, poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu i wniesienia skargi. Uprawnienie to możesz zrealizować kontaktując się z nami pisemnie na adres wskazany powyżej lub poprzez adres email: WBPL.DaneOsobowe@wienerberger.com

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla założenia i prowadzenia konta.

Twoje dane będą przechowywane przez nas przez okres 6 miesięcy od usunięcia przez Ciebie konta na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L z 2016 119 s.1).

Więcej Informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.