pixel

Już tylko jeden krok dzieli Cię od Twojego dziennika budowy!

Już tylko jeden krok dzieli Cię od Twojego dziennika budowy!Załóż konto i buduj z Budogramem.

 

 

 

Udzieloną zgodę można w dowolnym momencie wycofać.

W trosce o Twoje dane osobowe informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Wienerberger Ceramika Budowlana, z siedzibą w Warszawie (03-736), Plac Konesera 8 (KRS 0000089089).

Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, prawo do żądania ich sprostowania, poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu i wniesienia skargi. Uprawnienie to możesz zrealizować kontaktując się z nami pisemnie na adres wskazany powyżej lub poprzez adres email: WBPL.DaneOsobowe@wienerberger.com

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla założenia i prowadzenia konta.

Twoje dane będą przechowywane przez nas przez okres 6 miesięcy od usunięcia przez Ciebie konta na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L z 2016 119 s.1).

Więcej Informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.