pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

katmoss

katmoss
katmoss avatar

Montaż okien

Szukamy juz okien i mamy kilka firmy na uwadze...

Szukamy juz okien i mamy kilka firmy na uwadze Urzedowski , pozbud i strasznie droga Sokolka:) szprosy kolor niestandardowy podnosza jeszcze cene.z pcv to vetrex i regionalni producenci. Drewniane drogie i wiecej pracy przy konserwacji a plastiki? Szukam dobrych 3 szybowe. Oby nie białe:) prosze o podpowiedź

6 komentarzy

Yaro Avatar

Yaro

11 wrzesień 2013, 07:33

Też mam podobny problem okna drewniane czy pcv. Z tym że z firmy Roto ew. Fakro.
katmoss Avatar

katmoss

16 wrzesień 2013, 04:35

My wybraliśmy okna dachowe fakro. Dylemat dotyczy stolarki okiennej pozostałej. Wybieramy jednak pcv i firma vetrex, całkiem dobre okna . Ciepły parapet , trzy szyby. Kolor RAL 7040 lub zbliżony. Twierdza ze pcv łatwiejsze w eksploatacji. Zobaczymy:)
Artur Avatar

Artur

12 listopad 2013, 12:40

Katja. Mam w obecnym domu okna drewniane juz około 10 lat i ani razu nie musiałem jeszcze nic z nimi robić. Nadal wyglądają swietnie, działają sprawnie itd. Więc to mit ze okna drewniane trzeba w kółko konserwować. Ja się nie wahałem i do nowego domu zamówiłem i założyłem okna drewniane. Jak chcesz i nie wierzysz to podeśle Ci jak wyglądają te okna po tylu latach.
katmoss Avatar

katmoss

01 grudzień 2013, 17:57

Wierze bo u siostry 9 lat sa okna drewniane urzedowskiego.nic z nimi nie robiła. Żadnych problemów nie miała. Jednak poczytajlsm w necie i obawiałem sie o realizacje ze względu na ich kłopotu finansowe, opóźnienia itp. Mam Pcv i zobaczymy co z tego wyniknie. Jakby co zawsze można na drewno wymienić :)
Artur Avatar

Artur

01 grudzień 2013, 21:23

Producentow okien drewnianych jest mase. Wlasnie podobno urzedowscy wcale nie sa warci swojej ceny bo to sa drogie okna a wcale nie lepsze niez wiele innych drewnianych dostepnych na rynku (choc tez podobno calkiem dobre). Mysle ze warto wybrac cos niekoniecznie z duza nazwa a sprawdzone i wiele lat dzialajace na rynku. Ja w kilku miejscach tak juz zrobilem i jestem zadowolony.
projektywnetrz1 Avatar

projektywnetrz1

05 czerwiec 2014, 19:58

szprosy zasłaniają światło i zwykle są robione z innego materiału niż ramy co dodatkowo przemawia za tym że cel w tym przypadku to marnowanie środków.
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika

Avatar

Montaż okien

Inspekcja

Comment icon2

Avatar

Tynki wewnętrzne

Górna łazienka

Comment icon4

Avatar

Biały montaż

Górna łazienka częściowo skończona.

Mamy tylko toaletę, wannę i bidet. Umywalka i meble w terminie późniejszym :)

Comment icon3