pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

Marcin

Marcin
Marcin avatar

Montaż drzwi

Po ponad 3 miesiącach czekania, dziś wymieniono...

+1

Po ponad 3 miesiącach czekania, dziś wymieniono nam drzwi wejściowe. Pisałem kiedyś, że pojawiła się na nich jakaś dziwna buła. Naprawiono także zamek w drugich drzwiach. Obydwie sztuki przyjechały do nas uszkodzone. Gdzie jest kontrola jakości w fabrykach KMT ja się pytam? Serwisant powiedział mi, że nasza reklamacja zaginęła i dlatego trwało to tak długo. Pewnie, gdyby żona nie wysłała do sklepu ostatecznego, przedsądowego wezwania do spełnienia roszczeń reklamacyjnych, nikt by się nie zainteresował tym, że mamy dwie sztuki wadliwych drzwi, a producent milczy w tej sprawie. Chyba właściciel sklepu musiał się wystraszyć, bo podobno w przyspieszanie realizacji naszej reklamacji zaangażowany był nawet dyrektor fabryki KMT. I tak przy okazji, mam złą wiadomość dla właścicieli drzwi KMT. Od serwisanta dowiedzieliśmy się, że w drzwiach są zastosowane uszczelki, które w ogóle się nie nadają, a tym samym nie spełniają swej roli, tak jak powinny. Producent zorientował się teraz, po latach wypuszczania drzwi na rynek. Sprawa może przybrać trzy kierunki: 1. Serwisanci będą odwiedzać każdego posiadacza drzwi KMT i wymieniać uszczelki. 2. Każdy posiadacz drzwi KMT otrzyma przesyłkę z uszczelkami, które ma sobie wymienić samodzielnie. 3. Producent oleje nas i nowe uszczelki będą zakładane do nowo produkowanych drzwi, a my będziemy mieć te nienadające się. Czy ja już mówiłem, że drzwi KMT to bubel? To mówię raz jeszcze, cobyście takiego błędu jak my nie popełniali. Na zdjęciach drzwi z "bułą" i nowiuteńkie skrzydło, dziś montowane ;)    

80 komentarzy

Kamila Avatar

Kamila

16 listopad 2017, 18:53

no to niezłe przeboje mieliście z tą firmą...aż nie do pomyślenia...ale ważne żeby produkt sprzedać a może inwestor się nie zorientuje że coś jest nie tak..i teraz zapewne te drzwi co wypuścili z wadliwymi uszczelkami zostaną tak jak są i nikt ich wymieniać nie będzie...i masz problem to radź sobie z nim sam ...ehhh
Nazwa użytkownika Avatar

Nazwa użytkownika

16 listopad 2017, 18:59

Chociaż tyle dobrego :) ale sami przyjechali i wymienili tzw door to door?
Monika Avatar

Monika

16 listopad 2017, 19:03

No rzeczywiście barze widoczna ta buła! Super ze w końcu doczekaliście się wymiany. Dobrze ze przed Świętami zdążyli:)
Marjósz Avatar

Marjósz

16 listopad 2017, 19:04

Comando o co chodzi z tymi uszczelka mi czy to może środkowa trzecia uszczelka ?? Bi ja zauważyłem ze jest ona bardzo mała i wogole nie dotyka ościeżnicy w związku z czym nie bierze udziału w uszczelnianiu lipa poprostu ze maja 3 uszczelki pozostałe dwie uszczelniające dobrze nigdzie nie wieje
Marcin Avatar

Marcin

16 listopad 2017, 19:05

Drzwi po rozpatrzeniu reklamacji, którą uznali nam na podstawie dokumentacji fotograficznej, zostały przesłane do serwisanta KMT. On je wymieniał i zabrał wadliwe skrzydło. Sami nie musieliśmy się bawić w żadne demontaże czy coś w tym stylu. Z tymi uszczelkami to w ogóle jakaś kpina jest. Rozumiem, że w drzwiach za 1000 zł można zastosować jakieś gorsze uszczelki, bo czego oczekiwać po tej cenie. Ale nasze kosztowały 3 tys za sztukę! W ogóle nie jesteśmy zadowoleni z tej firmy. Jeszcze za takie pieniądze...
Kamila Avatar

Kamila

16 listopad 2017, 19:07

chociaż tyle że nie musieliście ich sami wymieniać...no za taką kasę to powinny być super jakości a tu taka lipa ;/
Marcin Avatar

Marcin

16 listopad 2017, 19:10

Marjósz serwisant jakoś nie zgłębiał się w ten temat, a ja nie dopytywałem, bo po prostu mam tych drzwi dość. Powiedz mi, czy Ty masz zapianowany próg? Bo my właśnie nie osadzaliśmy go na pianie, a monterzy nie zrobili tego od razu, bo jeszcze nie było płytek w domu. No i z jednej strony szczelina pomiędzy progiem, a ościeżnicą jest dość spora i wieje nam przez nią. Serwisant uważa, że jak zapianujemy próg, to ten problem zniknie. Ja śmiem twierdzić, że to na uszczelkach jest nieszczelność, bo przecież one po to są, żeby nie wiało. No chyba, że podwiewa pod próg i uszczelki w ogóle nie mają tu nic do rzeczy. Z tym, że coś takiego zauważyliśmy przy jednych drzwiach, a z drugimi jest ok i tam próg też nie jest zapianowany.
Monika Avatar

Monika

16 listopad 2017, 19:12

Czyli KMT odpada... Ja biorę pod uwagę razczej PORTA albo bardziej CAL.
Ola Avatar

Ola

16 listopad 2017, 19:12

Gratulacje ! Za pozytywne rozpatrzenie reklamacji i nowe drzwi ;)
Kamila Avatar

Kamila

16 listopad 2017, 19:14

ja wewnętrzne też raczej porta a zewnętrzne jeszcze nie wiem
Marcin Avatar

Marcin

16 listopad 2017, 19:15

Ja w każdym razie nie polecam KMT. Trzeba mieć zaje.... szczęście, żeby kupić 2 pary drzwi i z obydwoma jest coś nie tak, więc wniosek jest dla mnie jeden - robią buble. W dodatku serwisant mi mówił, że ledwo się wyrabiają z naprawami usterek zgłaszanych przez klientów.
Kamila Avatar

Kamila

16 listopad 2017, 19:16

no właśnie więc już wiadomo że ta firma odpada...przynajmniej wiemy jakiego producenta omijać
Monika Avatar

Monika

16 listopad 2017, 19:17

Dokładnie Kamila :)
Marjósz Avatar

Marjósz

16 listopad 2017, 19:27

Ja mam kmt perfekt 1 z najbardziej wypasioną oscieznica passive i progiem passive pod progiem mam systemowe poszerzenie które jest z katalogu kmt robią go na wymiar i jest to blok styropianu z sklejka mi z dolu i z góry i to jest pokręcone z dolu progu a między tym poszerzeniem a progiem orginalnym jest tasma rozprezna wiec uszczelnia ... U mnie nic nie wieje mam tylko zastrzeżenie do środkowej uszczelki jak mierze szerokość drzwi w tym miejscu to jest chyba z 10mm mniejsza niż szerokość ościeżnicy w tym miejscu wiec nie możliwe ze to wogole dotyka... pisałem do kmt meila ale nikt mi nie odpowiedział może po tym zaczęli się przyglądać sprawie i chodzi właśnie o środkowa uszczelkę .... masz 3 uszczelki w swoich wg katalogu ??
Marcin Avatar

Marcin

16 listopad 2017, 19:38

No to ja mam ten zwykły próg właśnie :/ Według katalogu są trzy uszczelki, ale jak dla mnie uszczelka jest na ościeżnicy i na skrzydle. Żadnej trzeciej nie widzę. A co do osobistego pisania do KMT, to z nimi podobno ciężka sprawa, bo trudno się skontaktować. My na przykład przez pierwszy miesiąc po złożeniu reklamacji byliśmy zapewniani, że reklamacja będzie rozpatrywana, jak wróci z urlopu jakiś pracownik KMT, który zajmuje się reklamacjami. No fajnie, że ta firma ma jednego pracownika od reklamacji i jak on idzie na urlop, to wszystko leży i czeka.
Monika Avatar

Monika

16 listopad 2017, 19:43

My też napewno będziemy brać ten ciepły prog ale inne firmy też to mają:)
Marjósz Avatar

Marjósz

16 listopad 2017, 19:43

Jak wróci z urlopu... a kiedy to będzie??... no w tym roku się nie wybiera hahhah a w tych nowych masz już niby te nowe uszczelki ?? Idzie zauważyć czym się różnią ?? Ja zrobiłem fote chyba te piórko w środku to ta 3 uszczelka bardzo małe piórko to jest i ciężko nazwać to uszczelka
Marcin Avatar

Marcin

16 listopad 2017, 19:44

A nam właśnie w sklepie to odradzili mówiąc, że w ogóle się nie opłaca i że jest to taki pic na wodę. No to nie wzięliśmy, bo dopłata za to wynosiła 600 zł na sztuce.
Marcin Avatar

Marcin

16 listopad 2017, 19:48

Aha! To w moich też coś takiego jest. Ja nawet nie pomyślałem, że to uszczelka jest... Nie Marjósz, nie zakładali nam nowych uszczelek, mamy te, które są normalnie zakładane. Tak tylko serwisant wspomniał o tym, że uszczelki są nieodpowiednie do tych drzwi i producent myśli, co z tym zrobić, bo trochę narzekałem, że nie jesteśmy zadowoleni. No ale co serwisant może zrobić lub wiedzieć? Miał wymienić skrzydło i naprawić zamek, to zrobił. Uszczelki to już odrębny temat. Może właśnie chodzi o tę trzecią, bo także na moje oko ona nie służy do uszczelniania.
Nazwa użytkownika Avatar

Nazwa użytkownika

16 listopad 2017, 20:52

My mamy drzwi Węgrzyn, bardzo dobre drzwi, solidne, polecam
Marcin Avatar

Marcin

16 listopad 2017, 20:58

Teraz to już za późno, bo nie zamierzam tych wymieniać ;) A to są stalowe Michał? Nam właśnie zależało na stalowych. Jedno wejście mamy od wschodu i baliśmy się, że letnie słońce będzie niszczyć drewniane drzwi. Sąsiad z naprzeciwka w ciągu 15 lat mieszkania w swoim domu wymieniał dwa razy drewniane drzwi.
Kamila Avatar

Kamila

16 listopad 2017, 21:03

z tego co czytałam to Węgrzyn chyba robi drewniane drzwi
michalg12 Avatar

michalg12

16 listopad 2017, 22:16

My też planujemy stalowe, jeszcze kiedyś jakiś pies się trafi, a drewniane zbyt łatwo zadrapać ;) KTM odpada, chyba nie pójdziemy w koszty, tylko kupimy jakieś tańsze niż 3 tys, bo po co się pchać w koszty, jak i tak jest jak widać... Zresztą wiatrołap będzie oddzielony drzwiami, u Rodziców nie jest oddzielony, a drzwi mają "no name " i się super sprawdzają, więc chyba poszukam na nich jakiś oznaczeń ;)
Marcin Avatar

Marcin

16 listopad 2017, 22:25

KMT ma też tańsze drzwi. Zwykłe 75mm kosztują około 2500 zł, a 54mm coś koło 1800-1900 zł. Podejrzewam, że te najtańsze są takiej samej jakości jak te drogie. W dodatku upchnęliśmy watę w szczelinę przy progu i dalej wieje. Czyli jednak to wina uszczelek. Coś mi się wydaje, że czeka nas kolejna reklamacja, bo sorry, ale te drzwi miały mieć współczynnik przenikania 0,75 a przez te nieszczelności znacznie się pogarsza. I po co przepłacać.
Nazwa użytkownika Avatar

Nazwa użytkownika

16 listopad 2017, 23:07

węgrzyn robi drewniane i fornirowane ale w dobrych cenach, my za nasze zapłaciliśmy no nie pamiętam dokładnie ale ok 4k z montażem
Marcin Avatar

Marcin

16 listopad 2017, 23:09

Ja tu o tym, że drzwi za 3 tys są strasznie drogie, a Ty mi za 4 tys proponujesz ;)
Nazwa użytkownika Avatar

Nazwa użytkownika

16 listopad 2017, 23:33

:) oj nie gadaj są pewnie gdzieś i za 10 i 20 :) a fornir bo to nasze pewnie nie całe drewniane zawsze kosztował, a ja mam zamiłowanie do natury :) i jeśli nie stać na drewniane fornir to był min :)
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 06:01

3 tys to jeszcze nie jest aż tak dużo za drzwi... Ja też będę chciała raczej stalowe wydaje mi się że bardziej wytrzymałe chociaż pewnie zmniejsze od drewnianych
Monika Avatar

Monika

17 listopad 2017, 06:23

Ja oglądalam drzwi drewniane. O grubości 90mm i termoizolacyjności 0.58... Zdaje sobie sprawe ze tanie nie są ale przez drzwi ucieka bardzo dużo ciepła więc wolę trochę dopłacić i być spokojna. Do okien dopłacamy za lepsze współczynniki a drzwi mam zostawić byle jakie? Ale do czasu jak my będziemy drzwi kupować to może jeszcze coś nowego wymyślą.... A aktualne nowości może trochę stanieją;) Nie będę się martwiła ich cena na zapas :)
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 06:54

Comando w końcu się doczekałeś. Szkoda że na groźbach musiało sie to skończyć. Jeśli chodzi o producenta to powinien wysyłać serwisantów do wymiany uszczelek. Co mi wysłanie uszczelki poczta jak ktoś może nie umieć jej wymienić.
Monika Avatar

Monika

17 listopad 2017, 06:56

Mi się wydaje że raczej nie będą wszystkim wysyłać... jak ktoś się zgłosi to wyślą... Ewentualnie mogą rozesłać informacje ze jest taka wada i jeśli ktoś chce to może się zgłosić po nowa uszczelke
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 07:05

No może i tak o ile w ogóle będą o tym informować
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 07:15

a które drzwi sa lepsze? drewniane czy stalowe?
Patrycja Avatar

Patrycja

17 listopad 2017, 07:15

Dzięki za przestroge, dobrze że wyszło pozytywnie z tymi drzwiami
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 08:34

No ja na pewno nie zamierzam sam wymieniać uszczelki, bo nie po to zapłaciłem tyle kasy za drzwi pasywne, żeby mieć zepsute uszczelki, które nie trzymają i jeszcze wymieniać je samodzielnie. Zresztą to nowe skrzydło i tak zaraz będzie reklamowane ponownie, bo wieje przez uszczelki w tym samym miejscu, co przy poprzednim skrzydle. Serwisant twierdził, że tamto stare było wykrzywione na dole i dlatego wiało. No ale teraz też wieje po wymianie. Szkoda, że jak wymieniał drzwi, to nie było wiatru, bo byśmy to od razu zauważyli, a tak to dopiero wieczorem się okazało, że znów jest nieszczelność. Tylko najpierw musimy próg osadzić na piance i dokładnie go uszczelnić, żeby nam nikt nie wmawiał, że to przez próg wieje. Co do tego, które drzwi są lepsze, to ciężko stwierdzić. My w drewnianych obawialiśmy sę niszczenia pod wpływem czynników atmosferycznych. Nad głównym wejściem od północy mamy balkon, więc są narażone tylko na deszcz i śnieg, które padają podczas silnego wiatru z północy. Natomiast boczne drzwi od wschodu nie mają żadnego zadaszenia i nie wiem czy w końcu będziemy tam przykręcać jakiś nieduży szklany daszek. Latem nasze drzwi od tej strony były tak gorące od promieni wschodzącego słońca, że wstawki z inoxu nie dało się dotknąć. Boję się, że drewniane bardzo by się niszczyły. No i właśnie cena takich grubych drewnianych, jak piszesz Monika (90 - 100 mm) jest wysoka, można za nie kupić 1,5 sztuki stalowych. Przy dwóch sztukach drzwi wejściowych byłby to spory koszt. I jeszcze o tej pasywności i opłacalności zakupu. Daniel Strzelecki też to liczył. Pamiętacie AnięF? Ona właśnie się zastanawiała nad drzwiami z KMT zwykłymi 75mm i pasywnymi. Daniem policzył jej, że te 500 zł różnicy zwróci się w rachunkach po 25 latach. Szkoda, że nie policzył tego wcześniej, bo ja też tu na forum pisałem o drzwiach i rozważałem zakup zwykłych 75mm i pasywnych. Jakby mi Daniel wtedy przemówił do rozsądku, to dziś miałbym 1000 zł więcej w kieszeni. Dla mnie to jest 25m2 kostki brukowej, czyli znacznie ponad połowa tego, co nam potrzeba. A tak mamy 2 sztuki drzwi, które nigdy się nie zwrócą i w dodatku są nieszczelne...
Nazwa użytkownika Avatar

Nazwa użytkownika

17 listopad 2017, 08:47

no szkoda , ale widzisz wszystkiego nie da się przewidzieć :/ ale nie martw się podobno 3-ci dom robi się dla siebie :)
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 09:02

No właśnie o tym słyszałem, tylko muszę teraz znaleźć wroga, któremu odsprzedam swój, później wybuduję dla przyjaciela i nauczony tymi doświadczeniami dla siebie trzeci ;) I właśnie najgorsze jest to, że nie można wszystkiego przewidzieć, czasem trzeba zdecydować szybko, bez przemyślenia i po czasie wychodzi, że można było taniej i wcale nie gorzej.
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 09:08

No jak to mówią pośpiech nie jest wskazany ale czasem się tak poprostu nie da reklamujcie te uszczelki i tyle jak są wadliwe niech wymieniają
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 09:11

Tak trzeba będzie zrobić, bo w zimie może być nieciekawie.
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 11:00

czyli nie ma inwestować w wypasione ciepłe drzwi . Strata kasy.
Oskar Avatar

Oskar

17 listopad 2017, 11:37

my mamy Doorsy i jesteśmy zadowoleni:) nie wieje i nie ciągnie, drzwi się normalnie otwierają i zamykają. Drewniane 90mm
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 11:53

A JAK CENOWO?
Oskar Avatar

Oskar

17 listopad 2017, 11:58

jedne około 2600 a drugie z montazem ok.3700.
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 12:13

całkiem sporo. Ja jeszcze nie wybrałam producenta. Wiem mniej więcej jakie chce.
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 12:19

Ja też wiem jakie ale kosztują majątek 7 tys
czaplutka Avatar

czaplutka

17 listopad 2017, 12:51

Ja wstępnie drzwi też mam upatrzone - nawet w podobnym wzorze, jak Comando , ale właśnie zaniepokoił mnie ten wpis, że bubel wyszedł...
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 12:54

Ale może z innej firmy będą dobre
czaplutka Avatar

czaplutka

17 listopad 2017, 13:20

No mam nadzieję...bo na samą myśl o tym, że człowiek jednak sporo kasy za to wykłada, a tu dostaje jakiś bubel, to mnie skręca.
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 13:25

No właśnie najgorzej że nigdy nie wiadomo czego się spodziewać ważne żeby teraz omijać firmę KMT
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 16:30

Nadal_budujemy my własnie nie chcieliśmy drewnianych, żeby się nie niszczyły od słońca. Obawiam się, że drewniane szybko byłyby u nas do wymiany. O KMT niby czytaliśmy sporo pozytywnych opinii, ale sami niestety tych drzwi nikomu nie polecimy.
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 17:27

no u nas drewnianych też nie może być bo od tej strony akurat będzie cały czas słońce...i pozostają stalowe ale niestety takie jak mi się podobają są tylko drewniane
czaplutka Avatar

czaplutka

17 listopad 2017, 18:49

Comando, a możesz mi powiedzieć (przyznaje się bez bicia, że nie przejrzałam całego dziennika pod tym kątem), czy na zewnątrz macie klamkę, czy pochwyt?? I dlaczego zdecydowaliście się na takie rozwiązanie?? Wysyłając zapytania ofertowe o drzwi wszędzie mnie pytają, co chcemy, a my sami nie wiemy...
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 19:45

ja mam całkowicie osłonięte ale drewnianych nie chce
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 19:52

Czaplutka mi się z pochwytem podobają
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 19:54

a mi się trochę z przychodniami kojarzę chociaż nie powiem bo do niektórych modeli drzwi komponują się ładnie
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 19:55

Mamy z klamką. Pochwytu nie chcieliśmy, bo słyszeliśmy negatywne opinie, ponoć często się psuje. Pewnie do naszych drzwi pochwyt wyglądałby ładniej, ale obawialiśmy się awarii.
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 19:57

no też słyszałam że są awaryjne i często jest problem z otwarciem drzwi jak się zatrzasną
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 19:57

no i trzeba mieć zawsze klucze przy sobie chociaż są podobno teraz jakieś mechanizmy że się otworzy bez kluczy ale tez podobno awaryjne
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 20:05

Co do tego zatrzaskiwania to mnie uświadomiono, że montuje się elektrozaczep i wtedy wystarczy mocniej pociągnąć i się otwierają bez klucza.
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 20:05

no tak jest take coś jednak też czytałam że się to zacina
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 20:09

Comando znając twoje szczęście do drzwi to zaraz by się popsuł.
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 20:16

No zapewne :D
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 20:18

więc lepsza klamka:)
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 20:27

mi się pochwyt podoba. Ale żeby nie był awaryjny to trzeba by za takie drzwi słono zapłacić. Klamak jest praktyczniejsza.
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 20:28

dokładnie zwłaszcza że i tak drzwi nie są tanie a za pochwyt nawet po 1000 zł sobie liczą
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 20:37

Żebyście się dziewczyny nie zdziwiło, jeszcze klamka się u nas zepsuje, przy tym szczęściu do awarii ;)
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 20:45

złapiesz rano klamkę i zostanie Ci w ręku :-D
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 20:52

nie no comando już chyba takiego pecha byś nie miał...
michalg12 Avatar

michalg12

17 listopad 2017, 20:53

W trzecim domu dla siebie zrobisz już drzwi obrotowe ;)
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 21:00

albo będzie miał zdolność przenikania przez ścianę i drzwi nie będą potrzebne ...wyobraźnia oglądam fantastyczną czwórkę ;p
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 21:04

Już raz mi u kumpla klamka od toalety została w ręce, więc kto wie ;) Ale jakoś nie chcę tego w domu powtarzać.
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 21:06

no to faktycznie nie masz szczęścia do tych drzwi wszystkich :)
Ania Avatar

Ania

17 listopad 2017, 21:20

jedynie obrotowe cii zostają
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 21:28

Trzema pomyśleć. Ale czy one będą szczelne na uszczelkach? Przecież do obracania muszą mieć luz wystarczający ;)
czaplutka Avatar

czaplutka

17 listopad 2017, 21:29

No mi się właśnie z pochwytem podobają i w jednym mieszkaniu mieliśmy gałkę zamiast klamki - 3 lata żyliśmy i nigdy się nie zatrzasnęły, więc może i ten pochwyt by się sprawdził...
Kamila Avatar

Kamila

17 listopad 2017, 21:30

możliwe że tak zależy komu się co podoba kwestia gustu i tyle :)
Marcin Avatar

Marcin

17 listopad 2017, 21:33

Z pochwytem ma uwAga, może spytaj w jej dzienniku. Jak się pojawi, to pewnie odpowie.
Oskar Avatar

Oskar

18 listopad 2017, 08:49

też mam i nie wiem dlaczego ktoś może mieć problem z otwarciem itp.
Marcin Avatar

Marcin

29 listopad 2017, 16:57

Jak mu się zatrzaśnie, a nie ma elektrozaczepu, to mogą być problemy z otwarciem ;)
Ania Avatar

Ania

29 listopad 2017, 19:28

Na pewno idzie coś zrobić tym.
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika

Avatar

Otoczenie domu

I mogę się już pochwalić!

Jak teraz wytrzymać ten czas, aż wokół będzie wszystko ładnie wyrównane, wyrośnie trawa i będzie moż...

Comment icon15

Avatar

Tynki zewnętrzne

Powoli, ale wreszcie ruszyło do przodu.

Zaczynamy kłaść tynk na elewacji :) Po dzisiejszym dniu zostały zagruntowane dwie ściany domu. Oby p...

Comment icon13

Avatar

Montaż drzwi

Dziś się trochę poużalam. Zamontowaliśmy drzwi...

Dziś się trochę poużalam. Zamontowaliśmy drzwi firmy KMT. Wzięliśmy te Plus Passive, bo myśleliśmy, ...

Comment icon14