pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

Marcin

Marcin
Marcin avatar

Formalności

PROGRAM RABATOWY...

PROGRAM RABATOWY WIENERBERGER – dziś chciałem napisać kilka słów o programie rabatowym producenta naszych materiałów budowlanych.My na Budogram trafiliśmy właśnie dzięki programowi rabatowemu. Dowiedzieliśmy się o nim w składzie budowlanym podczas zamawiania cegieł. W związku z tym, że nie tylko kupowaliśmy cegły Porotherm, ale też nadproża Porotherm, uzbierała nam się suma uprawniająca do uzyskania rabatu. To taki miły prezent od producenta już na początku zmagań z budową :)Po zrealizowaniu kodu rabatowego na produkty Porotherm otrzymaliśmy kolejny rabat – na dachówkę Koramic. Na tym etapie jeszcze nie do końca wiedzieliśmy, jaką dachówką chcemy kryć dach. Dekarz polecał nam Creaton. Wielu znajomych także miało dachówkę tej firmy. W części składów budowlanych ją polecano, a w części mówiono, że nie jest do końca taka jak przedstawiają to opinie o niej, szczególnie pod względem ewentualnych reklamacji. Do dachówki Koramic Alegra 9 przekonał nas właśnie pan w składzie budowlanym. Ale tam nikt o programie rabatowym Wienerberger nie wspominał. Spytaliśmy, więc sami i okazało się, że można zrealizować kod rabatowy.Po zakupie dachówki otrzymaliśmy kolejny kod rabatowy na klinkier Terca. Komin w naszym domu był już wybudowany, więc na razie nie wykorzystaliśmy kodu, który dla przypomnienia jest ważny rok. Jednak po przemyśleniach dotyczących ogrodzenia, stwierdziliśmy, że do naszego domu będzie pasowało takie z klinkieru, bo w końcu komin jest z klinkieru, cokół zamierzamy wyłożyć płytkami klinkierowymi, więc i ogrodzenie doskonale wpisywałoby się w tę kompozycję. Ogrodzenie z klinkieru Terca warto połączyć z materiałem, z którego wykonane będą balustrady na balkonie. U nas, jeśli zrealizujemy plany, będzie to stal nierdzewna.A czy Wam udało się zrealizować rabaty udzielane przez Wienerberger?           

21 komentarzy

Przemek Avatar

Przemek

17 czerwiec 2017, 12:49

A ja dzięki przedstawicielami Wienerbergera. .... Gdy przyjechał do pierwszej warstwy muru by zrobić szkolenie to wtedy się dowiedziałem :) potem potwierdziła to konsultantka w firmie w której kupiłem wszystkie materiały do budowy : ) i tak znalazłem się w budogram ie :)
Marcin Avatar

Marcin

17 czerwiec 2017, 14:11

Dobrze, że przedstawiciel Wienerbergera Cię poinformował, bo taki fajny prezent, by przepadł ;) A czym będziesz krył dach? Wybierasz może dachówkę Koramic?
justynamichalczak Avatar

justynamichalczak

17 czerwiec 2017, 23:06

Ja trafiłam z reklamy budogramu w gazecie. Reklamowali właśnie rabaty. Ja przymierzam się dopiero zeby z tego skorzystać.
Marcin Avatar

Marcin

18 czerwiec 2017, 06:29

Korzystaj, korzystaj, bo fajna sprawa. Jeszcze jak się wykorzysta wszystkie rabaty, to fajna suma się zbiera :)
Gabriel Avatar

Gabriel

18 czerwiec 2017, 07:25

Cześć , ja zamawiałem Pustaki Poroterm dryfix w sklepie bo tak mi polecił pan z Wienerberger z fabryki nad morzem i żadnych rabatów z budogramu nie dostałem. Już wcześniej chciałem zrealizować rabat na stronie , ale wyskoczył jakiś błąd i nie przysłali mi kodu aktywacyjnego i na tym się skończyła moja historia z rabatami... niestety tu muszę się poskarżyć na administrację tej strony bo mimo moich maili i próśb o pomoc nic się nie zmieniło. Do prawdy podejście administratora strony to nieporozumienie.
Marcin Avatar

Marcin

18 czerwiec 2017, 07:32

Ja miałem problem z odzyskaniem hasła. Konto założyłem w kwietniu zeszłego roku, wygenerowałem bez problemu pierwszy kod i później zapomniałem hasła. Przypomnienie hasła na stronie nie zadziałało. Pisałem maile do obsługi i też nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Stanęło na tym, że musiałem założyć nowe konto, by móc korzystać z serwisu. Tu faktycznie administrator strony się nie popisuje, ale zwróć uwagę, że stronę prawdopodobnie administruje firma zewnętrzna i to ona daje ciała, a nie Wienerberger. Szkoda, że nie udało Ci się zrealizować kodów rabatowych, bo to bardzo fajna rzecz. Ale czasem widziałem tutaj n forum pytania o kody rabatowe i niektóre osoby uzyskiwały odpowiedzi z Budogramu lub Wienerbergera i otrzymywały te kody.
michalg12 Avatar

michalg12

18 czerwiec 2017, 09:43

Najpierw wybraliśmy materiały do budowy, a chwilę później o programie rabatowym przeczytaliśmy w Muratorze :) a dzięki dziennikom budowy wiemy, że sprzęt potrzebny do położenia pierwszej warstwy możemy pożyczyć od przedstawiciela u którego kupujemy :) wszystko działa kompleksowo i się uzupełnia :)
Marcin Avatar

Marcin

18 czerwiec 2017, 10:06

O, Murator, też dobre źródło informacji o programie rabatowym. Wykorzystajcie wszystkie kody :)
Adam Krawczyk Avatar

Adam Krawczyk

18 czerwiec 2017, 12:34

Ogrodzenie z klinkieru prezentuje się bardzo efektownie. Zwłaszcza, jeśli macie na domu akcenty klinkieru, to będzie to wszystko tworzyć bardzo ciekawą całość. A co do rabatów, jest to rewelacyjny pomysł producenta. Ja reklamy Wienerbergera widzę bardzo często w sieci i w sumie z nich się o tym programie rabatowym dowiedziałem.
Daniel Avatar

Daniel

20 czerwiec 2017, 10:21

Ja Budogram widziałem na reklamach w internecie, ale początkowo się nie zainteresowałem. Dopiero jak zdecydowaliśmy się na Oreę 9 i byliśmy w salonie wystawowym Winerbergera dopasować do niej klinkier na komin, to dowiedzieliśmy się, że są rabaty i tak tu jesteśmy. Ostatecznie wykorzystamy tylko pierwszy rabat (na dachówkę), bo nie mieli takiego klinkieru jakby nam odpowiadał.
hobi Avatar

hobi

21 czerwiec 2017, 07:38

Dzięki programowi rabatowemu tu trafiłem.
Anna Avatar

Anna

22 czerwiec 2017, 16:26

Ciekawy ten konkurs, ale dużo użytkowników trochę za dużo spamuje.
Arkadiusz Avatar

Arkadiusz

22 czerwiec 2017, 16:59

AniaF pytanie odnośnie spamowania. Co masz na myśli??
Anna Avatar

Anna

22 czerwiec 2017, 17:26

Niektórzy mają mało wpisów w stosunku do ilości punktów. Komentarzami nadrabiają , z jakiś nowo założonych kont. Nie uważasz?
Anna Avatar

Anna

22 czerwiec 2017, 17:28

Ale to nie mnie oceniać, od tego jest jury :) To tylko moje spostrzeżenia...
Arkadiusz Avatar

Arkadiusz

22 czerwiec 2017, 17:54

Nie ilość wpisów a ich jakość powinna być mierzona :)
Marcin Avatar

Marcin

22 czerwiec 2017, 18:08

Co to tego, że ktoś ma dużo punktów, a mało wpisów, część osób dodaje wpisy, pod którymi toczy się dyskusja i stąd te punkty. Sami także dużo komentują za co otrzymują punkty. Natomiast wielu uczestników nie włączało się w dyskusje to i punktów nie nagromadziło ;)
Arkadiusz Avatar

Arkadiusz

22 czerwiec 2017, 18:34

Dokładnie jestem tego samego zdania należy również komentować wpisy kolegów a nie tylko swoje :)
stanislaw.koziol.red Avatar

stanislaw.koziol.red

23 czerwiec 2017, 11:55

Jak budowałem to niestety nie było takich konkursów a szkoda.
Anna Avatar

Anna

23 czerwiec 2017, 11:55

My trochę za późno się o tym dowiedzieliśmy
Marcin Avatar

Marcin

23 czerwiec 2017, 12:02

Za późno się Ania dowiedziałaś o programie rabatowym? Szkoda, bo świetna rzecz!
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika

Avatar

Otoczenie domu

I mogę się już pochwalić!

Jak teraz wytrzymać ten czas, aż wokół będzie wszystko ładnie wyrównane, wyrośnie trawa i będzie moż...

Comment icon15

Avatar

Tynki zewnętrzne

Powoli, ale wreszcie ruszyło do przodu.

Zaczynamy kłaść tynk na elewacji :) Po dzisiejszym dniu zostały zagruntowane dwie ściany domu. Oby p...

Comment icon13

Avatar

Montaż drzwi

Dziś się trochę poużalam. Zamontowaliśmy drzwi...

Dziś się trochę poużalam. Zamontowaliśmy drzwi firmy KMT. Wzięliśmy te Plus Passive, bo myśleliśmy, ...

Comment icon14