pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

Krzysztof

Krzysztof
Krzysztof avatar

Organizacja budowy

hej. dziś byliśmy w składzie budowlanym. Czy ktoś może mi poradzić jakie materiały sa najlepsze (i przystępne cenowo) jeśli chodzi o ściany? jaka zaprawa, jakie pustaki itd.

4 komentarze

Damian Rojek Avatar

Damian Rojek

14 czerwiec 2013, 19:00

Jest tylko jeden właściwy wybór producenta ceramiki budowlanej - to oczywiście HADYKÓWKA. Nowoczesny, ale jednocześnie z wieloletnią tradycją zakład produkujący ekologiczną ceramikę tradycyjną. Duża dokładność wymiarowa, najwyższa dostępna wśród producentów ceramiki wytrzymałość kl.20, naturalnie intensywna czerwona barwa oraz brak dodatków jakichkolwiek szkodliwych substancji pyłopodobnych. Nasza ceramika produkowana jest z czystej gliny oraz dodatku niewielkiej ilości trocin drzewnych co czyni ją produktem zdrowym i ekologicznym. Produkowana jest cała gama produktów na ściany zewnętrzne, działowe, stropy, wentylacje i inne.
Krzysztof Avatar

Krzysztof

14 czerwiec 2013, 21:15

Damian, dziekuje. A powiedz, gdzie mogę kupić i czy honorujecie kupony rabatowe z budogramu?
fiszer Avatar

fiszer

22 czerwiec 2013, 09:45

Hadykówki już nie ma, przejął to jakiś inny właściciel, poza tym hadykówka produkuje tylko zwykłe maksy. najlepiej zastosować porotherm 30 p+w, przekłada się to później na znaczne niższe koszty eksploatacyjne : ogrzewanie , grubość styropianu itp. można zastosować też porotherm 30 p+w dryfix napianke, sprzedałem już taki materiał na kilka domów i wygląda to bardzo fajnie, wkrótce pokaże zdjęcia
Krzysztof Avatar

Krzysztof

24 czerwiec 2013, 11:18

Dzieki, To czekam na zdjęcia :)
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika

Avatar

Zbrojenie

Eh... wszystko się kiedyś zaczyna. My zaczynamy fundamenty :)

Comment icon3