pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

Kamil

Kamil
Kamil avatar

Montaż okien

Oglądałem porównywalne okna obydwu producentów, podobają mi się – być może nawet Drutex bardziej... W tym kontekście martwi mnie różnica w cenie. Dlaczego Oknoplast jest droższy? Czy coś przegapiłem?

3 komentarze

D. Ziemiański Avatar

D. Ziemiański

20 sierpień 2013, 12:02

Maluch czy Opel? Jeśli cię stać na Opla, to może nie ma co kupować malucha, nie? Oknoplast to jednak trochę wyższa półka niż Drutex. I tyle! Nie chce mi się wierzyć, żeby parametry tych „porównywalnych” okien były... no właśnie „porównywalne”. Jednocześnie, jeżeli Drutex ci pasuje, nie daj się odstraszyć opiniami z netu – konkurencja wiesza na nich psy, ale ja nie raz widziałem wieloletnie okna Drutexu, które wyglądały jak nowe... Bardzo wiele zależy od montażu.
Klautel Avatar

Klautel

03 październik 2013, 18:54

W lato br. zamówiliśmy okna, szklane drzwi oraz verticale od firmy iMark (NoweOkna) z siedzibą w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 114 , niestety zarówno obsługa jak i fachowość wykonania zleconych produktów pozostawia wiele do życzenia... Zamontowany parapet miał kształt półksiężyca, dopiero jego dwukrotna wymiana dała pożądany efekt- co więcej montażysta nie widział w tym nic złego. Okno zostało zamontowane w miejscu uniemożliwiającym jego pełne otwarcie, nawet lepiej obsadzone jest w poprzecznej ściance działowej … - do dzisiaj nie jesteśmy w stanie zrozumieć, jak firma montująca okna może wykonać tak felerną robotę. Po zakończeniu prac związanych z montażem okien oraz szklanych drzwi, przyszła pora na verticale. Niestety i tutaj firma iMark popisała się swoją "fachowością". Najpierw verticale zostały zamontowane bez Naszej zgody, mimo że wyraźnie prosiliśmy o wstrzymanie się z ich instalacją, ze względu na wciąż trwające remonty. Montażyści zdjęli verticale i niechlujnie zawinięte w folię porzucili na strychu. Kiedy doszło to rozliczeń, verticale znów zawisły w oknach, jednak nie są już w takim samym stanie jak poprzednio. Co więcej okazało się, że zamontowanie szklane drzwi są źle wyregulowane w efekcie czego nie domykają się, a przekręcanie klucza w zamku jest problematyczne. Usiłowaliśmy w polubowny sposób rozwiązać zaistniałą sytuację, jednakże zachowanie pracowników firmy iMark (NoweOkna) pozostawia wiele do życzenia, w tym można się spotkać z groźbami….
Grzegorz  Avatar

Grzegorz

16 październik 2013, 14:23

My się zdecydowaliśmy na Drutex.
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika