pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

Artur

Artur
Artur avatar

Pierwsza warstwa

Zdjęcie dla hubicisa.

Piwniczka jeszcze przed wylaniem stropu i zasypaniem ziemią.

4 komentarze

hubcis Avatar

hubcis

03 grudzień 2013, 23:29

Dzięki:) Czy dobrze widzę-dałeś folię kubełkową od środka? Dlaczego? A ścianki z normalnych rozmiarów bloczka fundamentowego? bo wydają się grubsze. Po zalaniu stropu całą zasypiesz ziemią czy częściowo?
Artur Avatar

Artur

04 grudzień 2013, 15:14

Pierwotnie tej piwniczki miało nie byc. Ta folia jest na murku oporowym który miał trzymać skarpę - teraz murek stał sie scianką. Ściany piwniczki są z normalnego pustaka betonowego. A po wylaniu stropu tak, całe zasypiemy ziemia, może jakies donice albo cos trzeba bedzie założyć zeby ktoś nie spadł.
hubcis Avatar

hubcis

04 grudzień 2013, 17:35

Myślę, że to trafiony pomysł by ją(piwniczkę) zrobić. Ile wysokości będzie miała w środku na gotowo? Czy podłoga jest w poziomie na całej jej długości czy mi się tylko wydaje, że w dalszej cześci ma spadek i jest głębsza?
Artur Avatar

Artur

04 grudzień 2013, 17:44

Tez myśle ze trafiony. W porę przed ułożeniem kostki zauważyłem ze zaraz kolo domu mamy skarpę w sam raz do wbicia się w nią. Po wykończeniu otoczenia domu było by już trudno. Wysokość będzie poniżej 2m Chce bez schylania do niej wchodzić ale tez żeby za bardzo ze skarpy nie wystawała. Na całej długości jest ten sam poziom. Wolałem nie kusić wody.
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika

Avatar

Aranżacja wnętrza

Pół roku po zawieszeniu zegara w końcu był czas na doklejenie cyfr.

Comment icon1

Avatar

Otoczenie domu

Ja wiem że to już ma mało wspólnego z budową ale jak tu się nie pochwalić takimi detalami wykańczania prac przy domu. Są doniczki na podjeździe :)

Comment icon10

Avatar

Tynki zewnętrzne

Skrzynki i rolety

I praktycznie juz rok po zakończeniu budowy dopiero znalazł sie czas na pomalowanie skrzynek od role...

Comment icon8