pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

Artur

Artur
Artur avatar

Otoczenie domu

I jeszcze raz płyty . Tym razem od strony południowej domu. No nie powiem - cieszy jak juz widać cos wykonczonego.

9 komentarzy

Natalia Olejnik  Avatar

Natalia Olejnik

05 grudzień 2013, 17:04

Cudowne przeszklenia! Latem będzie cudownie!
katmoss Avatar

katmoss

05 grudzień 2013, 17:36

Wow super to mi sie podoba
Magda Avatar

Magda

05 grudzień 2013, 19:56

Super te płyty wyglądają.
hubcis Avatar

hubcis

05 grudzień 2013, 23:28

Nie jestem miłośnikiem nowoczesności i wolę klasykę ale te detale u Ciebie są zręcznie dobrane i w całości naprawdę dobrze się prezentują i uzupełniają. Pogratulować zmyślnego architekta lub/i dobrego smaku inwestorowi :)
Artur Avatar

Artur

06 grudzień 2013, 10:58

no przyznam ze bez architekta bym nie dal rady. Z moich pomyslow sie czasami smieje, ale wspolnymi silami cos tam wymyslamy co jak sie po wykonaniu okazuje jakos tam w miare wyglada. W kazdym razie polecam prace z architetem, mozna zuzywajac ta sama energie/czas/srodki osiagnac lepsze wyniki nie tylko wizualnie ale i funkcjonalnie.
Magda Avatar

Magda

08 grudzień 2013, 10:40

A jakiej firmy są okna.?
Artur Avatar

Artur

08 grudzień 2013, 20:26

Nieduza lokalna firma ale dziala sporo lat na rynku. Nazwa lekko odstrasza - Windows2000, ale mieli najlepsza dla mnie oferte (a porównałem ofertę w sumie około 10 firm). Zrobili mi i okna drewniane i aluminiowe. Zadnego problemu z produkcja i montazem 3 metra wysokości witryn ktore wazyly po 480 km oraz 3 metrowej wysokości okien tarasowych typu HS. Inne firmy najcześciej z takim żądaniem wysyłały mnie do czubków. Jedynie drzwi wejsciowych i bram od nich nie wziąlem chos tam mieli. Jeżeli chodzi o automatyke bram i wygląd wolałem Hormann ktory ma w ofercie cos co mi idealnie pasowalo - bardzo duże proste płąszczyzny bez ozdobnikow.
Magda Avatar

Magda

09 grudzień 2013, 14:39

Z dużymi przeszkleniami jest problem.mam nadzieje ze firma daje gwarancję na wytrzymałość stolarki przy takim ciężarze.okna prezentują się rewelacyjnie
Artur Avatar

Artur

09 grudzień 2013, 21:32

no oczywiscie ze dają gwarancje, ale problem jest juz nie tyle uzytkowaniu tylko w transporcie i montazu. Tak duze okna latwiej w transporcie i przy montazu uszkodzic, juz nie wspominajac ze to jest bardzo trudne. A jak juz zamontowane to juz sie psuc nie powinno. To w wiekszosci witryny. Tu w sumie nie ma nawet co sie psuc.
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika

Avatar

Aranżacja wnętrza

Pół roku po zawieszeniu zegara w końcu był czas na doklejenie cyfr.

Comment icon1

Avatar

Otoczenie domu

Ja wiem że to już ma mało wspólnego z budową ale jak tu się nie pochwalić takimi detalami wykańczania prac przy domu. Są doniczki na podjeździe :)

Comment icon10

Avatar

Tynki zewnętrzne

Skrzynki i rolety

I praktycznie juz rok po zakończeniu budowy dopiero znalazł sie czas na pomalowanie skrzynek od role...

Comment icon8