pixel
Back arrow icon Przejdź do dziennika budowy użytkownika

antonimieszkowski

antonimieszkowski
antonimieszkowski avatar

Plan zagospodarowania przestrzennego/Warunki zabudowy

A to znacie? Działka stoi gotowa, kasa zebrana... No – jeszcze kredytu brakuje, ale z tym nie powinno być problemu, jak tylko będzie pozwolenie na budowę... A to będzie chyba dopiero jak wyprowadzi się mój „sąsiad”, który był łaskaw zaskarżyć kilka ostatnich decyzji. Już trzy razy modyfikowałem projekt. Za pierwszym i drugim razem chodziłem gadać z facetem... Wydawał się sympatyczny i ugodowy. Najpierw było za wysoko (choć zgodnie z przepisami). Potem miało już być OK, to coś innego wynalazł (chyba ze 2% przestrzeni biologicznie czynnej za mało), ale mi tego w twarz nie powiedział, tylko ostatniego dnia złożył zażalenie. Przestałem z gościem gadać, bo wychodzi na to, że wszystko będzie oprotestowywał. Przyzwyczaił się do pustej działki obok i tyle. Teraz – z tego co słyszę – buntuje pozostałych sąsiadów, którzy jakoś wcześniej nie mieli zastrzeżeń. Macie podobne doświadczenia? Co robić?

5 komentarzy

Robert  Avatar

Robert

05 lipiec 2013, 10:35

Chwileczkę – albo wniosek jest OK i dostajesz pozwolenie, albo nie i wtedy go nie dostajesz. Coś mi tu pachnie ściemą z Twojej strony. Wychodzi na to, że nie spełniasz warunków i liczysz na to, że ktoś przymknie oko.
Michał Tepczyński Avatar

Michał Tepczyński

11 lipiec 2013, 13:20

może weź go na przetrzymanie. kilka skarg rozpatrzinych na Twoją korzyść i droga wolna. w tym czasie dalej zagaduj na spokojnie i pytaj, czemu właściwie robi Ci problemy.
LoeN Avatar

LoeN

15 lipiec 2013, 21:57

Jezeli projekt jest poprawny i kompletny to zawiadamiany jest jedynie ZIKiT i po 2 tygodniach od odbioru przez nich pisma uprawomocnia sie PNB. Sąsiedzi nie sa zawiadamiani jak bylo to kiedys.
Yaro Avatar

Yaro

20 październik 2013, 04:37

LoeN dokładnie tak jest.
Rafał J. Avatar

Rafał J.

03 listopad 2013, 18:58

U mnie sytuacja była podobna tylko na etapie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków. Skończyło się szambem ale to tylko na chwilę bo musiałem się wprowadzić.
Comments form avatar

 

Zobacz również

Ostatnie wpisy użytkownika